pylony totemy reklamowe poznań

Pylony, totemy

Pylony i totemy

Totemy reklamowe Poznań

To efektownie wyglądające formy reklamy zewnętrznej, wizytówka firmy, ekskluzywny drogowskaz mogą być wykonane w różnych formach i kształtach. Dzięki samonośnej konstrukcji są idealnym elementem oznakowania firmy, stacji benzynowych bez ingerencji w budynek. Wykonujemy je zarówno informacyjne  jak i reklamowe. Konstrukcja nośna wykonana z kształtowników stalowych i aluminiowych na okładziny stosujemy płytę kompozytową Dibond lub blachę aluminiową malowaną w połączeniu z plexi. Dla podniesienia efektów wizualnych są podświetlane modułami LED.

Totemy reklamowe gwarantujące dużą przestrzeń do wykorzystania

Oferowane przez nas totemy reklamowe m.in. w mieście Poznań są doskonale widoczne nawet z dużej odległości. Dzięki temu przejeżdżający obok nich kierowcy mogą spokojnie zapoznać się z prezentowaną treścią. Solidnie zakotwiczone w gruncie na pewno nie ulegną przewróceniu nawet przy wyjątkowo silnym wietrze. Jest to czynnik odróżniający nasze totemy od tego typu form reklam proponowanych przez inne firmy.

Totemy występują w formie zarówno jedno-, jak i dwustronnej. Modele zaliczane do drugiej z grup zapewniają jeszcze więcej przestrzeni reklamowej, w wyniku czego sprawdzają się świetnie nie tylko w przypadku, gdy dana osoba podróżuje swoim pojazdem z punktu A, do punktu B, lecz również w drugą stronę. To sprawia, że totemy reklamowe często ustawia się na pasie rozdzielającym dwa kierunki ruchu, a ich podświetlane wnętrze sprawia, że reklamy widoczne są nie tylko w ciągu dnia, ale też w godzinach nocnych.

Doskonale widoczne z każdego miejsca pylony reklamowe

Pylony reklamowe to rodzaj reklamy zewnętrznej o sporych rozmiarach. Ich dość wysoka konstrukcja przywodzi na myśl słup lub prostokątną ścianę, niekiedy o zaokrąglonych krawędziach. Całość opiera się na stalowej ramie, którą na stałe montuje się do fundamentu. Materiałem tworzącym swego rodzaju wyświetlacz są najczęściej blachy aluminiowe malowane proszkowo, płyty kompozytowe lub panele pleksi. Atutem jest możliwość dodatkowego oświetlenia w postaci diod LED umieszczonych wewnątrz, aby wyświetlana treść była w pełni widoczna (nie jest to jednak konieczne). Jeśli chodzi o lokalizację, pylony najczęściej spotkać można przy wejściach do firm, biurowców czy centrów handlowych. Niekiedy stanowią ciekawy element architektury, witając gości wjeżdżających do większych miast, takich jak Poznań. Dość gęsto zaludniona jak na polskie standardy stolica Wielkopolski stanowi wręcz idealne miejsce do stosowania w nim reklam wolnostojących, których doskonała widoczność może w bardzo łatwy sposób wpłynąć na skuteczność danej reklamy, zachęcając jej odbiorców do określonego działania. Ich wygląd można z czasem modyfikować, co także powoduje, że pylony reklamowe cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Zachęcamy do korzystania z nich w równym stopniu duże firmy, a także małe przedsiębiorstwa, poszukujące efektywnej, lecz jednocześnie niezbyt nachalnej formy zaprezentowania swoich usług lub towarów.


 

Pylony – skuteczność reklamy

Wiemy już, dlaczego totemy, czyli pylony reklamowe w Poznaniu to dobry sposób, by być widocznym jako firma, czy instytucja. Skuteczność reklamy jest wysoka, jeżeli zachęca jej odbiorcę do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa, pokazuje, co klient zyskuje, korzystając z oferty, zapada w pamięć na dłużej, prezentuje prawdę, a przede wszystkim dociera do jak największej liczby odbiorców. Ten ostatni warunek ustawione totemy reklamowe w Poznaniu spełniają najlepiej z wszystkich form reklamy. Estetycznie zaprojektowane stają się przyjaznym elementem krajobrazu i ważnym punktem orientacyjnym. Komunikat, jaki sobą niosą, może decydować o wizerunku i skuteczności reklamy lub być cenną informacją.

Nazw totemy i pylony reklamowe używa się wymiennie. Różnica jest rzeczywiście niewielka, jednakże te pierwsze uznawane są za bardziej reprezentacyjne i umieszcza się na nich zazwyczaj bardzo ważne informacje, oznacza się lokalizacją siedziby urzędu, instytucji, firmy.

Pylony reklamowe na terenie Poznania to ważny rodzaj reklamy i efektowna forma prezentacji firmy. Są przede wszystkim widoczne z większej odległości, nawet w nocy w przypadku tych podświetlonych. Budują przez to pozytywne skojarzenia z marką, zwłaszcza że zazwyczaj wyglądają elegancko i profesjonalnie. Ich atutem jest również fakt, że mogą mieć różną wysokość, kształt i rozmiar. Wszystkie te parametry dopasowane są do warunków, profilu firmy, wymagań klienta i rodzaju treści, których pylony w Poznaniu będą nośnikiem.

Czy trzeba więcej przekonywać o zaletach i skuteczności takiej „wizytówki”?

Sprawdź także: Litery 3D Poznań | Tablice reklamowe Poznań | Kasetony reklamowe Poznań | Totemy PoznańBillbordy reklamowe