Czym są totemy reklamowe?

Czym są totemy reklamowe?

Totemy, to jeden ze sposobów na zareklamowanie swojej firmy. Są one jedną z najlepszych form oznakowania przedsiębiorstw, które mają przyciągać uwagę i zapadać w pamięć. Totemy podkreślają wizerunek oraz prestiż danego biznesu. Jakie jeszcze funkcje pełnią totemy reklamowe, kiedy ich najlepiej używać i z czego są zrobione.

Totemy reklamowe – z czego są zrobione?

Totemy reklamowe są formą zareklamowania własnego biznesu. Najczęściej wykonane się je z materiałów kompozytowych. Mogą do nich  zostać użyte płyty warstwowe  – dibondy. Często przy tworzeniu totemów reklamowych stosuje się grafikę frezowaną, a także podświetlaną. Same totemy  ustawia się natomiast przy bramie do firmy lub kilka metrów przed nią. Wiele miast i większych gmin decyduje się na postawienie totemu reklamowego przy tablicy wjazdowej. Ich zadaniem jest przyciąganie uwagi, a więc muszą one zostać wykonane z dobrej jakości materiałów, które będą mówiły o prestiżu firmy.

Kiedy zainwestować w totem reklamowy?

Każdy szanujący się przedsiębiorca powinien wiedzieć, jak zadbać o wizerunek własnego biznesu.  Zainwestowanie w totem jest jednym z najlepszych na to sposobów. Takie formy reklamy są skuteczne,  ponieważ przyciągają uwagę swoimi dużymi wymiarami, zwłaszcza osób podróżujących na trasie.

Totemy są widoczne już z daleka i przez długi czas zostają w zasięgu wzroku. Doceni to każdy przedsiębiorca, którego firma znajduje się w bliskiej odległości ruchliwej trasy.

Czym charakteryzują się totemy reklamowe?

Totemy reklamowe na samej górze mają umieszczone dobrze widoczne i czytelne logo firmy. To właśnie dlatego w totemy najczęściej inwestują stacje benzynowe oraz lwia część salonów samochodowych.  Są monumentalne, przyciągające i zachęcają do odwiedzenia reklamowanej firmy. Mogą być praktycznie w dowolny sposób spersonalizowane.

Totemy są więc sposobem na przyciągnięcie do siebie nowych klientów i podnoszą prestiż każdej  firmy. Inwestycja w taką reklamę, to inwestycja w przyszłość.

Totemy Poznań- daj się zauważyć!

Obecnie możemy zauważyć sporą walkę o klienta w różnego rodzaju branżach. Reguła jest jedna – im bardziej jesteś widoczny i wyróżniasz się spośród konkurencji, tym lepiej zostaniesz zapamiętany przez potencjalnego odbiorcę Twoich produktów bądź usług. Totemy pozwalają bowiem zauważyć logo nawet z dalekiej odległości, a tym samym widzieć je przez dłuższy czas, w miarę zbliżania się do niego. To sprawia, że istnieje bardzo duża szansa, że umieszczony szyld na totemie utkwi odbiorcom w pamięci. Jak wiadomo, każda forma reklamy jest dobra, więc jeśli zastanawiasz się, czy warto inwestować w totemy nie zwlekaj dłużej. 

Czy totemy będą odpowiednim rozwiązaniem dla Twojego biznesu?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna – oczywiście, że warto zainwestować w totemy. Na ich korzyść świadczy chociażby fakt, że są to elementy, które będą przyciągały uwagę podróżnych. Jest to subtelny zabieg, dzięki któremu poinformujesz ludzi o lokalizacji swojego przedsiębiorstwa. Co więcej, poprzez możliwość personalizacji, możesz przekazać na nich to, co najistotniejsze: logo, hasło, odpowiednią kolorystykę, grafikę. 

W jaki sposób powinny być przygotowane totemy? 

Chcąc, by Twoje przedsiębiorstwo było zapamiętane pozytywnie, warto przede wszystkim postawić na wysoką jakość posiadanych totemów. Dzięki temu całość będzie prezentowała się ciekawie, a tym samym wyglądała solidnie. Zdecydowanie się na inwestycję w totemy jest krokiem do polepszenia rozpoznawalności marki, a tym samym sprytnym zabiegiem marketingowym. Do skorzystania z naszej usługi realizacji totemów reklamowych zachęcamy klientów z miasta Poznań, ale i okolic.

Totemy reklamowe – Poznań

Totemy w języku Pierwszych Narodów i Rdzennych Mieszkańców Ameryki to rodowy znak w formie słupa czy figury. W języku reklamy to najczęściej logo i nazwa firmy, które mają przyciągnąć Klientów. Prezentowane jest ono najczęściej przed wejściem do budynku i ma formę pionowej, trójwymiarowej konstrukcji. Jej dokładny wygląd zależy już od życzenia Klienta. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszymi projektami.

Dlaczego totemy reklamowe to dobra forma reklamy?

Totemy reklamowe oferowane przez naszą firmę mieszkańcom Poznania pomogą zwiększyć ilość Klientów i tym samym sprzedaż na coraz bardziej nasyconym rynku. To efekt przykuwającej wzrok, trójwymiarowej formy prezentacji informacji. Totemy:

 

  • są widoczne z większej odległości, więc ułatwiają zlokalizowanie sklepu czy punktu usługowego;
  • są atrakcyjne wizualnie, więc budują pozytywne skojarzenia z marką;
  • dzięki staranności wykonania nie tylko długo służą, ale też świadczą o rzetelności promowanego przedsiębiorstwa i jego szacunku dla Klientów;
  • wyglądają elegancko i profesjonalnie, a ich wygląd można zaprojektować tak, aby dopasować go do profilu firmy;

 

  • z uwagi na pionową, trójwymiarową konstrukcję o różnym kształcie (walca, prostopadłościanu) na totem reklamowy można nanieść ważne dla Klientów informacje. Dzięki temu mogą od razu sprawdzić zakres oferty i z niej skorzystać;

Totemy reklamowe mogą więc stać się doskonałym orężem w walce o Klienta. Uzupełniając inne formy reklamy, ułatwiają prowadzenie zyskownego biznesu m.in. w Poznaniu.

Sprawdź także: Litery 3D Poznań | Tablice reklamowe Poznań | Kasetony reklamowe Poznań | Pylony PoznańBillbordy reklamowe