Kasetony reklamowe Poznań

Kasetony podświetlane

Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe Poznań

Szukasz nowoczesnej formy reklamy, która przyciągnie niczym magnes wzrok Twoich odbiorców? Dobrą opcją będą z pewnością kasetony reklamowe. Jako producent kasetonów jesteśmy w stanie zawsze zaproponować rozwiązanie szyte na miarę potrzeb każdej branży. Kasetony reklamowe produkujemy w wersji jednostronnej lub dwustronnej od małych rozmiarów aż po duże gabaryty, podświetlamy markowymi modułami LED. Zdecydowanie najpopularniejsze są te  na ramie aluminiowej wypełnione plexi. Drugim rodzajem kasetonów reklamowych są te wykonane z płyty kompozytowej Dibond. W kasetonach wielkoformatowych stosujemy elastyczne lico, a do wewnątrz dobrym rozwiązaniem są kasetony z licem tekstylnym pozwalające na szybka i łatwa wymianę grafiki. Wszystkie używane przez nas materiały do produkcji są najwyższej jakości zapewniając długotrwałość produktu.

Kasetony reklamowe podświetlane

Kasetony reklamowe to doskonały sposób na przyciągnięcie Klientów i wyróżnienie swojego przedsiębiorstwa np. na terenie miasta Poznań. Trwałe, estetyczne, praktyczne (pozwalają na szybką wymianę grafiki) oraz ekonomiczne (stosujemy energooszczędne moduły LED) stanowią idealne rozwiązanie. Dopasujemy je do Twoich potrzeb. Posiadamy bowiem kasetony reklamowe w różnych kształtach i rozmiarach (od małych, aż po duże gabaryty). Mogą być zarówno jedno-, jak i dwustronne. W każdym wypadku grafika oraz podświetlenie LED pracują na Twoją rozpoznawalność i w dzień, i w nocy.

Kasetony reklamowe Poznań – czym się wyróżniają?

Wśród naszych produktów zdecydowanie największą popularnością cieszą się kasetony reklamowe na ramie aluminiowej. Wypełnienie stanowi w nich przeźroczysta płyta pleksi. Alternatywą są kasetony z płyty kompozytowej Dibond. Lico może być elastyczne (chętnie stosowane w wypadku kasetonów wielkoformatowych) lub tekstylne. To ostatnie bardzo dobrze sprawdza się wewnątrz budynków, gdyż pozwala na szybką i sprawną wymianę grafiki w zależności od potrzeb.

Reklama szyta na miarę

Wykorzystanie wysokiej jakości modułów LED pozwala na działania reklamowe niezależnie od pory dnia. Kasetony reklamowe będą wyraźnie widoczne także w pochmurne, jesienne wieczory czy po zmroku. Z kolei szeroki wybór formatów i elastyczne lico pozwalają na modyfikację i personalizację projektu w zależności od pory roku czy branży. To reklama szyta na miarę, a więc w pełni skuteczna. Warto wykorzystać jej zalety w swoim biznesie.

Sprawdź także ofertę: Litery 3D Poznań