Kasetony reklamowe Poznań

Kasetony podświetlane

Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe Poznań

Szukasz nowoczesnej formy reklamy, która przyciągnie niczym magnes wzrok Twoich odbiorców? Dobrą opcją będą z pewnością kasetony reklamowe. Jako producent kasetonów jesteśmy w stanie zawsze zaproponować rozwiązanie szyte na miarę potrzeb każdej branży. Kasetony reklamowe produkujemy w wersji jednostronnej lub dwustronnej od małych rozmiarów aż po duże gabaryty, podświetlamy markowymi modułami LED. Zdecydowanie najpopularniejsze są te  na ramie aluminiowej wypełnione plexi. Drugim rodzajem kasetonów reklamowych są te wykonane z płyty kompozytowej Dibond. W kasetonach wielkoformatowych stosujemy elastyczne lico, a do wewnątrz dobrym rozwiązaniem są kasetony z licem tekstylnym pozwalające na szybka i łatwa wymianę grafiki. Wszystkie używane przez nas materiały do produkcji są najwyższej jakości zapewniając długotrwałość produktu.

Kasetony reklamowe podświetlane

Kasetony reklamowe to doskonały sposób na przyciągnięcie Klientów i wyróżnienie swojego przedsiębiorstwa np. na terenie miasta Poznań. Trwałe, estetyczne, praktyczne (pozwalają na szybką wymianę grafiki) oraz ekonomiczne (stosujemy energooszczędne moduły LED) stanowią idealne rozwiązanie. Dopasujemy je do Twoich potrzeb. Posiadamy bowiem kasetony reklamowe w różnych kształtach i rozmiarach (od małych, aż po duże gabaryty). Mogą być zarówno jedno-, jak i dwustronne. W każdym wypadku grafika oraz podświetlenie LED pracują na Twoją rozpoznawalność i w dzień, i w nocy.

Kasetony reklamowe Poznań – czym się wyróżniają?

Wśród naszych produktów zdecydowanie największą popularnością cieszą się kasetony reklamowe na ramie aluminiowej. Wypełnienie stanowi w nich przeźroczysta płyta pleksi. Alternatywą są kasetony z płyty kompozytowej Dibond. Lico może być elastyczne (chętnie stosowane w wypadku kasetonów wielkoformatowych) lub tekstylne. To ostatnie bardzo dobrze sprawdza się wewnątrz budynków, gdyż pozwala na szybką i sprawną wymianę grafiki w zależności od potrzeb.

Reklama szyta na miarę

Wykorzystanie wysokiej jakości modułów LED pozwala na działania reklamowe niezależnie od pory dnia. Kasetony reklamowe podświetlane będą wyraźnie widoczne także w pochmurne, jesienne wieczory czy po zmroku. Z kolei szeroki wybór formatów i elastyczne lico pozwalają na modyfikację i personalizację projektu w zależności od pory roku czy branży. To reklama szyta na miarę, a więc w pełni skuteczna. Warto wykorzystać jej zalety w swoim biznesie.

Kasetony reklamowe – kolejna forma promocji Twojego biznesu

Plakaty i billboardy oraz klasyczne szyldy przestały przynosić oczekiwane efekty w przypadku punktu, który prowadzisz? Spróbuj nadać swojej reklamie nowy wymiar dzięki nowoczesnym kasetonom reklamowym, które wykonujemy dla firm z Poznania, ale nie tylko. Kolorowe kasetony przykuwają wzrok Twoich potencjalnych klientów i pozwalają wyróżnić się spośród innych punktów. Pozwól się zauważyć!

Dlaczego kasetony?

Wśród reklamowych kasetonów masz do wyboru gładkie, jak i na przykład opatrzone wypukłymi motywami graficznymi albo napisami. Możesz zatem z powodzeniem umieszczać na nich w ten sposób zarówno logotyp swojej marki, jak i wszelkie inne wzory. Ponadto, jeżeli chodzi o kasetony reklamowe, możesz wybierać spośród różnorodnych kształtów, na przykład okrągłych lub prostokątnych. Wszelkiego typu kasetony reklamowe montujemy zarówno w taki sposób, aby przylegały one bezpośrednio do fasady budynku, jak i pod kątem prostym — podobnie do popularnych szyldów, a także w dowolnej możliwej orientacji, niekoniecznie bezpośrednio przy fasadzie. Nasze kasetony reklamowe wieńczą budynki, w których mieszczą się punkty sprzedażowe i usługowe należące zarówno do drobnych przedsiębiorców, jak i dużych sieci handlowych. Kasetony w wersji podstawowej są już wystarczająco atrakcyjne, jednak jeżeli poszukujesz czegoś naprawdę wyrazistego — postaw na kasetony reklamowe podświetlane od alu-kamiko.pl! Zobacz nasze realizacje i zamów swoje własne, niepowtarzalne, reklamowe kasetony, a my wykonamy je z najwyższym profesjonalizmem.

Producent kasetonów reklamowych Alu-Kamiko – nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy!

Stawiasz na nowoczesne rozwiązania dla swojej firmy i chcesz wyróżnić się na tle konkurencji? Skorzystaj z oferty producenta kasetonów reklamowych i zainwestuj w efektowny, przyciągający wzrok element, który przyciągnie klientów do Twojego biznesu.

Promocja marki to niezwykle istotny element prowadzenia działalności gospodarczej. Właśnie dlatego warto zadbać o atrakcyjny i widoczny sposób komunikacji z potencjalnymi klientami. Doświadczony producent kasetonów reklamowych pomoże Ci osiągnąć ten cel. Oferujemy bardzo dobrej jakości kasetony, które są odporne na warunki zewnętrzne. Dzięki ich dużej trwałości możesz być pewien, że przetrwają dużo czasu i zmienną pogodę.

Dzięki efektownemu podświetleniu Twoja marka będzie widoczna zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, co znacznie zwiększy szansę na pozyskanie nowych klientów. Kasetony reklamowe są atrakcyjnym elementem, który zwraca uwagę przechodniów i kierowców, co przekłada się na większą liczbę osób zainteresowanych produktami lub usługami Twojej firmy. Nie zapomnij także o tym, że profesjonalne kasetony reklamowe ułatwią klientom dotarcie do siedziby twojej firmy. Ułatwiając nawigację i zwiększając widoczność, sprawiają, że Twój sklep lub biuro staje się łatwiej dostępne.

Nie czekaj i zdecyduj się na inwestycję, która przyniesie korzyści zarówno Twojej firmie, jak i Twoim klientom. Wybierając producenta kasetonów reklamowych, zyskujesz nie tylko atrakcyjny i trwały nośnik reklamy, ale także partnera, który zadba o to, aby Twoja marka była dobrze widoczna i zauważalna na tle konkurencji.