Montaże 48

Montaż reklam

Montaże reklam w Poznaniu

Po procesie produkcji reklam w naszej pracowni ostatnim etapem jest ich montaż posiadamy wykwalifikowanych montażystów, wszyscy zatrudnieni pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia wysokościowe, elektryczne oraz świadectwa obsługi urządzeń wydane przez UDT a także regularnie poddają się niezbędnym badaniom.

Montaże 

Kompleksowy montaż reklam wymaga niemałej wiedzy i doświadczenia. Nasi specjaliści wykonują wszystkie działania zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, jednocześnie dbając o precyzję i estetykę wykonanej pracy. Stosujemy mocowania zgodne ze specyfikacją reklam. Realizujemy usługi w zakresie montażu  liter podświetlanych, pylonów oraz kasetonów i zaprojektowanych banerów reklamowych w dowolnym miejscu –  na konstrukcjach, bądź bezpośrednio na budynkach. Nawet pod wpływem zróżnicowanych warunków atmosferycznych mocowane reklamy, w tym konstrukcje reklamowe będą stabilne i unieruchomione eliminując ryzyko niebezpieczeństwa w przestrzeni publicznej. 

Montaż reklam na wysokościach 

Nasz zespół nie boi się wyzwań. Chętnie podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zleceń realizując krok po kroku montaż reklam na wysokościach. Wykwalifikowany zespół wyposażony w niezbędny sprzęt wykonuje działania uwzględniając solidne i wytrzymałe mocowanie na budynkach, na terenie hali targowej, galerii handlowej czy wybudowanych konstrukcjach. Oprócz precyzyjnego montażu zespół doświadczonych specjalistów zajmuje się również uruchomieniem oświetlenia. Na swoim koncie mamy także nietypowe realizacje na różnego rodzaju eventach. Wyróżnia nas terminowość, wysoka jakość usług i sprawdzone technologie, które charakteryzują się trwałością, dlatego montaż banerów reklamowych, liter podświetlanych, kasetonów oraz pylonów przez naszą firmę, to niezmiennie gwarancja najwyższych standardów.

Montaż reklam

Montaż reklam to usługa coraz częściej poszukiwana przez wiele przedsiębiorstw. W dobie wzmożonej konkurencji na rynku, wykorzystanie profesjonalnych i efektownych kasetonów podświetlanych oraz innych form promocji staje się niezbędnym elementem w strategii marketingowej. Nasza firma oferuje doskonałe możliwości eksponowania reklam, przyciągających zarówno lokalnych mieszkańców, jak i turystów.

Montaż reklam w Poznaniu to jedna z najbardziej popularnych usług, którą oferujemy. Dzięki naszemu doświadczeniu, fachowej wiedzy oraz odpowiedniemu sprzętowi, montaż reklam jest procesem szybkim, precyzyjnym i bezpiecznym. Jesteśmy stanie umieścić reklamy na różnych powierzchniach, zarówno na elewacjach budynków, jak i na specjalnych konstrukcjach. Oferujemy także inne formy promocji, takie jak litery przestrzenne, kasetony świetlne czy pylony i totemy. Wykorzystanie tych form reklamy pozwala na jeszcze większe zwrócenie uwagi potencjalnych klientów. 

Zaletą zlecania montażu tablic reklamowych oraz innych form reklamy naszym specjalistom jest gwarancją solidności wykonania oraz odpowiedniego zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi. Montaż reklam przeprowadzamy zawsze zgodnie z normami bezpieczeństwa. Współpraca z nami to inwestycja, która może przynieść wymierne korzyści dla firmy, zwiększając jej rozpoznawalność oraz docierając do szerszego grona potencjalnych klientów. W dobie rosnącej konkurencji na rynku, taki sposób promocji może okazać się kluczowy dla rozpoznawalności przedsiębiorstwa.