Montaże 48

Montaż reklam

Montaże reklam w Poznaniu

Po procesie produkcji reklam w naszej pracowni ostatnim etapem jest ich montaż posiadamy wykwalifikowanych montażystów, wszyscy zatrudnieni pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia wysokościowe, elektryczne oraz świadectwa obsługi urządzeń wydane przez UDT a także regularnie poddają się niezbędnym badaniom.

Montaże 

Kompleksowy montaż reklam wymaga niemałej wiedzy i doświadczenia. Nasi specjaliści wykonują wszystkie działania zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, jednocześnie dbając o precyzję i estetykę wykonanej pracy. Stosujemy mocowania zgodne ze specyfikacją reklam. Realizujemy usługi w zakresie montażu  liter podświetlanych, pylonów oraz kasetonów i zaprojektowanych banerów reklamowych w dowolnym miejscu –  na konstrukcjach, bądź bezpośrednio na budynkach. Nawet pod wpływem zróżnicowanych warunków atmosferycznych mocowane reklamy, w tym konstrukcje reklamowe będą stabilne i unieruchomione eliminując ryzyko niebezpieczeństwa w przestrzeni publicznej. 

Montaż reklam na wysokościach 

Nasz zespół nie boi się wyzwań. Chętnie podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zleceń realizując krok po kroku montaż reklam na wysokościach. Wykwalifikowany zespół wyposażony w niezbędny sprzęt wykonuje działania uwzględniając solidne i wytrzymałe mocowanie na budynkach, na terenie hali targowej, galerii handlowej czy wybudowanych konstrukcjach. Oprócz precyzyjnego montażu zespół doświadczonych specjalistów zajmuje się również uruchomieniem oświetlenia. Na swoim koncie mamy także nietypowe realizacje na różnego rodzaju eventach. Wyróżnia nas terminowość, wysoka jakość usług i sprawdzone technologie, które charakteryzują się trwałością, dlatego montaż banerów reklamowych, liter podświetlanych, kasetonów oraz pylonów przez naszą firmę, to niezmiennie gwarancja najwyższych standardów.