Litery 3D podświetlane POZNAŃ

Litery 3D podświetlane

Litery podświetlane LED

Litery 3D podświetlane LED Poznań

Wykorzystywane są przede wszystkim do prezentacji logo lub nazwy firmy. To jedna z najbardziej prestiżowych form reklamy pozwala na zastosowanie różnych materiałów takich jak plexi, aluminium, dibond, PCW a odpowiednio dobrany i zrealizowany projekt znacznie poprawia widoczność obiektu na którym zostaje zamontowany. Formy te charakteryzuje duża gama kolorystyczna, możliwość wykonania różnorodnych kształtów. Litery mogą być wykonane w dowolnej wielkości przy dużych gabarytach stosujemy elastyczne lico do podświetlenia używamy modułów LED renomowanej firmy. Produkujemy każdą formę liter blokowych, zarówno ze świecącym frontem, bokiem lub całością, jak również podświetlane z tzw. efektem „HALO”.

Dlaczego litery 3D są coraz częściej wykorzystywane w celach reklamowych?

Litery 3D są mało wymagające w montażu, co sprawia, że w razie potrzeby można łatwo je umieścić w odpowiednim miejscu lub zastąpić nowymi. Będąc doskonale widocznymi nawet ze znacznej odległości łatwo przyciągają wzrok, a w związku z tym zwiększają skuteczność reklamy. Warto pamiętać również o tym, że tego rodzaju artykuły oświetleniowe oferują bardzo dużą dowolność jeśli chodzi o dobór barw, wielkość podświetlanych liter czy rodzaj czcionek. Litery 3D charakteryzuje również długa żywotność. Dzięki nim każde miasto również Poznań staje się coraz bardziej efektowny szczególnie nocą, a funkcjonujące w nim firmy w łatwy sposób przyciągają do siebie kolejnych potencjalnych klientów.

Jakie są zalety podświetlanych liter?

Wśród innych zalet proponowanych produktów wymienić należy również ich wodoodporność. Litery 3D nie przestają działać nawet przy najobfitszych opadach deszczu, co również daje im znaczną przewagę nad pozostałymi artykułami wykorzystywanymi w branży reklamowej (i nie tylko). Poza tym w wyraźny sposób podnoszą atrakcyjność wizualną korzystających z nich punktów handlowo-usługowych. Litery podświetlane coraz częściej wykorzystywane są także w domach czy mieszkaniach, ponieważ pozwalają w prosty sposób nadać ich poszczególnym pomieszczeniom nowoczesnego charakteru. Polecamy więc klientom z Poznania i nie tylko osobiście przekonać się o skuteczności działania i efektowności oferowanych przez nas produktów.