Kasetony podświetlane 47

Wszystko, co trzeba wiedzieć o kasetonach reklamowych

W dzisiejszych czasach kasetony reklamowe są jedną z najpopularniejszych form zewnętrznej reklamy firm, coraz częściej zastępują one zwykłe, klasyczne szyldy, nic w tym dziwnego, ponieważ wyróżniają się przede wszystkim piękną estetyką wyglądu, a także bardzo dużą funkcjonalnością, gdyż mają szerokie zastosowanie.

Kaseton reklamowy to jeden z najnowocześniejszych rodzajów szyldu. Jest to idealny sposób na to, aby dobrze zareklamować nazwę firmy lub logo. Najczęściej umieszczany jest na zewnętrznej stronie budynku. Wykonywany jest z różnych materiałów takich jak pleksi, który idealnie nadaje się przy mniejszych realizacjach, siatki winylowej, dibondu oraz aluminium i drewna. Dibond to płyta, która powstała w wyniku połączenia kilku warstw aluminiowych – echuje ją przede wszystkim bardzo duża odporność oraz wytrzymałość na czynniki atmosferyczne.

Z kolei aluminium jest stosowane przede wszystkim do ramy, ponieważ przepuszcza światło. Warto zaznaczyć, iż obecnie na rynku działa wiele firm które zajmują się ową branżą i działają na terenie całego kraju. Godne polecenia są profesjonalnie zaprojektowane i przygotowane kasetony reklamowe w Poznaniu. W mieście tym ciągle rozwija się branża związana z reklamą zewnętrzną i szeroko rozumianą promocją.

Zalety kasetonów reklamowych

Kasetony reklamowe w Poznaniu zaprojektowane są z materiałów trwałych, odpornych na wszelkiego rodzaju brud i rdzę, dlatego ich gładka powierzchnia zapewnia ładny wygląd przez długi czas. Szyldy występują przeważnie w kształcie prostokąta bądź kwadratu, aczkolwiek dostępne są także inne bardziej ciekawe kształty, ponieważ materiał posiada bardzo dużą elastyczność. Dużym atutem kasetonów reklamowych jest możliwość ich podświetlenia poprzez użycie coraz bardziej popularnej technologii LED. Sprawi to, iż logo firmy będzie w elegancki sposób wyeksponowane, a tablica stanie widoczna także w porze nocnej. Zaletą jest również fakt, iż kasetony można używać również wewnątrz budynku.