Totemy reklamowe - czyli sposób na lepszą widoczność marki

Totemy reklamowe – czyli sposób na lepszą widoczność marki

Każda szanująca się firma wie, jak ważna w promocji marki może być dobrze zaprojektowana i zlokalizowana reklamę zewnętrzna. Jeśli jest ona wykonana ze starannością i ma ciekawy przekaz to szybko zdobędzie uwagę potencjalnych nowych klientów. Jedną z najskuteczniejszych, a zarazem niewymagających cenowo form reklamy zewnętrznej są totemy reklamowe. Kierują do marki klientów świadomych,  czyli takich którzy już wiedzą czego potrzebują. Dlaczego jeszcze warto zainwestować w totemy reklamowe?

Kto powinien pomyśleć o totemach reklamowych?

Totemy reklamowe są idealna formą reklamy dla praktycznie każdej firmy, której siedziba znajduje poza miastem. Doskonale nadaje się do umieszczenia przed wjazdem do  firmy. Totem reklamowy nie tylko ułatwi dojazd świadomemu klientowi, ale także zareklamuje firmę i być może zachęci przypadkowych przejezdnych do zapoznania się z marką. Najczęściej na totemy reklamowe decydują się duże przydrożne firmy jak staje benzynowe czy salony samochodowe. Nie mniej totemy reklamowe wcale nie muszą być wielkie, w związku z tym również mniejsze biznesy mogą skorzystać na tej formie promocji marki.

Jak wyglądają totemy reklamowe?

Totemy reklamowe mają charakterystyczny wygląd, którego nie da się pomylić chociażby z bilbordami czy tradycyjnymi tablicami reklamowymi. Zazwyczaj są umieszczane na terenie firmy tuż przy drodze lub przy wjeździe. Oczywiście dobrze jeśli są wysokie, ponieważ mogą przyciągać wzrok z większych odległości. Wykonane są z wysokiej jakości tworzyw, które doskonale sprawdzają się przy każdej porze roku – zarówno podczas upałów jak i przenikliwych mrozów.

Totemy reklamowe są nie tylko ekonomiczne i trwałe- raz postawione służą przez lata, ale również bezpieczne dla środowiska. Nie straszne im ekstremalne warunki pogodowe. Na szczycie totemu najczęściej znajduje się nazwa firmy oraz jej logo. Istnieje możliwość zastosowania  oświetlenia. W ten sposób otrzymujemy skuteczne reklamy świetlne, które promują firmę zarówno w dzień jak i w nocy.