Jak zaoszczędzić na reklamie?

Podświetlana reklama – najważniejsze zalety

Wszystkie przedsiębiorstwa są zmuszone do podejmowania określonych działań reklamowych w celu dotarcia ze swoją ofertą produktową lub usługową do klientów. Współcześnie za jedne z najbardziej skutecznych są uznawane reklamy podświetlane, które pozwalają na doskonałe wyeksponowanie treści nie tylko w dzień, ale też po zmroku. Do niedawna najpopularniejszym ich rodzajem były neony, ale obecnie mamy do czynienia ze znacznie większą różnorodnością tych elementów. Jeśli prowadzimy biznes i interesują nas podświetlane reklamy Poznań jest miastem, w którym działa firma zajmująca się ich produkcją.

Posty sposób na skuteczne wyróżnienie się

W kategorii reklam podświetlanych można wskazać m.in. tradycyjne neony, kasetony LED, litery przestrzenne 3D, billboardy, telebimy, szyldy oraz totemy. Ich podstawową zaletą jest to, że informacja dociera do potencjalnego klienta również w nocy oraz niezależnie od warunków atmosferycznych (we mgle, podczas deszczu itp.). W znacznym stopniu zwiększa to efektywność reklamy, czyli siłę oddziaływania na percepcję odbiorców. Ponadto ogromne znaczenie ma fakt, że jest widoczna ze sporej odległości i nie trzeba podchodzić blisko, aby przeczytać widniejący na niej komunikat. Wykazuje wyjątkowo dużą skuteczność marketingową z jednego prostego powodu – otóż bodźce świetlne bardzo silnie oddziałują na mózg człowieka, powodując, że trudno mu przejść obojętnie bez spojrzenia choćby przez krótką chwilę. Oto pozostałe zalety omawianego rozwiązania:

– niezwykle wysoka skuteczność reklamy sprawia, że inwestycja okazuje się zazwyczaj bardzo opłacalna (brak konieczności ponoszenia kosztów na dodatkową promocję)

– istnieje możliwość zamówienia szyldu, kasetonu czy billboardu w niemal każdym kształcie, nawet nietypowym lub fantazyjnym

większość projektów charakteryzuje się ponadprzeciętną estetyką, idealnie wpisując się w klimat miasta

– podświetlane nośniki są energooszczędne, wytrzymałe i odporne na działanie niekorzystnych czynników pogodowych, co gwarantuje ich wieloletnie użytkowanie