Litery 3D podświetlane 43

Formy reklam świetlnych

Podświetlane reklamy już od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Pozwalają na skuteczną promocję firmy przez całą dobę, również po zmierzchu. Doskonale przyciągają wzrok potencjalnych klientów i znajdują zastosowanie właściwie wszędzie. Jakie są dostępne na rynku formy reklam świetlnych?

Podświetlane litery 3D

Do najbardziej prestiżowych i efektownych form reklamy należą podświetlane litery LED w trójwymiarze. Idealnie nadają się do prezentowania nazwy albo logo firmy. Mogą mieć różne kształty i wielkość, a w zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć, do wykonania ich stosuje się rozmaite materiały. Najczęściej używane jest aluminium, plexi oraz PCV. Możemy wybrać klasyczne litery z podświetlonym frontem, lub też postawić na bardziej ciekawe rozwiązanie w formie świecących boków lub atrakcyjnego efektu HALO. Świecąca otoczka wokół napisu wygląda bardzo luksusowo i elegancko. Warto pamiętać, że inwestycja w tego typu reklamy świetlne niewątpliwie jest opłacalna. Wysokiej jakości materiały i solidne wykonanie sprawią, że reklama będzie mogła przez całe lata z powodzeniem reprezentować naszą markę.

Podświetlane kasetony reklamowe

Inną nowoczesną i skuteczną formą reklamy świetlnej są kasetony. Mogą być zarówno jednostronne, jak i dwustronne. Dobrej jakości diody LED nie wymagają częstej wymiany, dlatego nie generują zbyt dużych kosztów. Podświetlane kasetony zdecydowanie silniej zwracają uwagę i zapadają w pamięć przyszłych klientów niż kasetony klasyczne. Wykonuje się je z Dibondu lub plexi zamontowanej na ramie aluminiowej. Można stosować je zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. W tym pierwszym wypadku najlepiej sprawdzają się kasetony z licem tekstylnym, które umożliwia łatwą wymianę grafiki w dowolnej chwili. Natomiast kasetony zewnętrzne zazwyczaj są w dużym formacie i mają elastyczne lico. Odpowiednio rozmieszczone diody LED zapewniają równomierne oświetlenie całego szyldu i sprawiają, że reklama nienachalnie, ale wyraźnie odznacza się na tle budynków i sklepów.